Vilniaus kolegijos Sveikatos priežiūros fakultete gruodžio 8 d. jau ne pirmą kartą šiais metais buvo atvykę iš dienos centro „Šviesa“. Šis centras – tai socialinės globos įstaiga, skirta žmonėms nuo 16 m. su sutrikusiu intelektu.

Studijų programos „Kineziterapija“ KI13 grupės studentai pasitiko dienos centro lankytojus, parodė fakulteto patalpas ir sporto salėje surengė sporto šventę, vadovaujamą psichologijos dėstytojos Aurelijos Kūgytės. Šventės metu studentai kartu su jau ankstesnėje šventėje matytais svečiais sportavo, surengė komandines estafetes, kurių metu visi atlikinėjo užduotis su kamuoliais, bėgiojo, turėjo įveikti kliūčių ruožus, būti kuo greitesni ir vikresni. Dienos centro lankytojai, kaip ir organizatoriai, buvo labai aktyvūs, džiugiai nusiteikę, vieni kitus labai palaikė. Galiausiai net neberūpėjo, kuri komanda laimės – tvyrojo itin geranoriška atmosfera.

Studentai džiaugėsi surengta sporto švente dienos centro „Šviesa“ lankytojams. Tai buvo ne tik galimybė pagilinti kineziterapijos užsiėmimų vedimo grupei įgūdžius, bet ir proga suteikti kitiems žmonėms džiaugsmo, paįvairinti dieną, kartu žaidimo forma padėti stiprinti bendrą organizmo sveikatą. Daugybė šypsenų rodė, kad šventės dalyviai liko labai patenkinti renginiu, paklausti pasakojo, kad labai smagu pakeisti aplinką, dalyvauti įvairiuose užsiėmimuose, išmokti naujų dalykų. Jie su nekantrumu laukia tolesnių susitikimų su Sveikatos priežiūros fakulteto studentais.

Rūta Lovčikaitė,
KI13 gr. studentė