Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Scenos meno katedros diplomantai š. m. sausio mėn. 27 d. 16 val. Menų spaustuvėje (Šiltadaržio g. 6, Vilnius) pristatys savo diplominį darbą – projektą pagal miuziklą “Nataša, Pjeras ir Didžioji 1812-ųjų kometa”.

Paskutinės savaitės, likusios iki premjeros, išskirtinai intensyvios. Šalia kasdienių repeticijų (dėkojame už kantrybę ir supratimą visiems dirbantiems Saltoniškių g. 58 pastate!) jau įvyko fotosesija ir sukurtas įvaizdis.

Už profesionalias personažų portretinės nuotraukas esame dėkingi Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro dėstytojui Sauliui Sauleikai ir jo mokinei Gintarei Grigėnaitei, o už sukurtą įvaizdį ir grimą – Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Mados dizaino katedros lektorei, Šukuosenų ir Įvaizdžio dizaino studijų programų komiteto pirmininkei Silvijai Grušnienei bei jos studentėms.

Brodvėjinis miuziklas “Nataša, Pjeras ir Didžioji 1812-ųjų kometa”, sukurtas rusų klasiko Levo Tolstojaus romano „Karas ir taika“ motyvais, yra puikiai įvertintas Niujorko kritikų, o žiniasklaidos pavadintas “…jaudinančiu naujojo amžiaus šaukliu”. Kritikus sužavėjo miuzikle virtuoziškai sujungti skirtingi muzikiniai stiliai bei užburiančiai papasakota įžymioji istorija.

Miuziklas pasakoja apie Natašos Rostovos meilės romaną su Anatolijumi Kuraginu, Natašos sužadėtiniui Andrėjui Bolkonskiui išvykus į kažkur toli vykstantį karą; apie karines nuotaikas ignoruojančią aukštuomenę bei Pjero Bezuchovo gyvenimo prasmės paieškas. “Nataša, Pjeras ir Didžioji 1812-ųjų kometa” – sukrečiančiai nuostabus ir aštriai sąmojingas teatrinis vyksmas, maksimaliai įtraukiantis žiūrovus į XIX amžiaus fiestą, kurioje grėsmingai švyti Didžioji Kometa, atnešanti pasaulio griūties nuojautą.

Kūrybinė grupė tikisi pradžiuginti žiūrovus, todėl kviečiame iš anksto suplanuoti laisvą šeštadienio pavakarę ir ją skirti Vilniaus kolegijos būsimųjų muzikinio teatro aktorių diplominio spektaklio peržiūrai.

Kur? Menų spaustuvėje (Šiltadaržio g. 6, Vilnius)

Kada? – 2018-01-27, 16:00 val.

Spektaklio trukmė – 1 val.

Bilieto kaina – 5 Eur.

Juos galima įsigyti dviem būdais:

– Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Scenos meno katedroje nuo š. m. sausio mėn. 16 d. (telefono nr. pasiteiravimui – 85 219 1717, Scenos meno katedros administratorė Vilma Seniutienė);

– vieną valandą prieš spektaklį „Menų spaustuvės“ foje.

Maloniai kviečiame!