Šiais metais į Lietuvos aukštąsias mokyklas sugrįžta CREAZONE FUSION – neįtikėtinos sėkmės ir didžiulio susidomėjimo sulaukęs projektas. Tai intensyvi 5 etapų programa, padėsianti verslo idėją paversti realiu verslu. Registracija iki spalio 14d. – FUSION.CREAZONE.LT

„CREAzone“ – tai unikali verslumo ugdymo metodika, padedanti sujungti iniciatyvius žmones, modernius verslo modelius ir kūrybinius atradimus į organiškus bei perspektyvius verslus. „CREAzone“ metodologija – tai skėtis, po kuriuo buriasi keli projektai ir kurios pagrindu pradėtas vykdyti „CREAzone Fusion“. Studentai ir dėstytojai dalyvaujantys projekte, keliauja per 5 nuoseklius projekto etapus, padedančius studentams jų verslo idėjas paversti realiu verslu, taip skatindami asmeninių ir socialinių verslumo ir kūrybiškumo įgūdžių lavinimą, ugdydami studentų lyderystės bei komandinius įgūdžius.

Spalio 4 d. Elektronikos ir informatikos fakultete organizuotas ES fondų investicijų veiksmų programos – „Studijų kokybės gerinimas“ priemonės partnerinio projekto „CREAzone – pirmas žingsnis link verslumo ir kūrybiškumo“ informacinis renginys. Renginio metu Lietuvos verslo konfederacijos projektų vadovė Edita Sinkevičė, Amerikos prekybos rūmų vadovė Živilė Sabaliauskaitė ir Lietuvos Junior Achievement vadovė Andželika Rusteikienė studentams pristatė CREAzone verslumo programą, jos privalumus, supažindino su įkvepiančiomis sėkmės istorijomis.

Kviečiame visus studentus, norinčius dalyvauti projekte, pildyti dalyvio anketą iki spalio 14 d.
FUSION.CREAZONE.LT