UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ vardinės stipendijos paskirtos dviem pažangiausioms Vilniaus kolegijos Agrotechnologijų fakulteto studijų programos Cheminė analizė studentėms. 2015-2016 mokslo metų rudens semestre konkursą gauti UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ stipendijas laimėjo II ir III kurso specializacijos Biocheminiai tyrimai CH14A grupės studentė Gabrielė Šimonytė ir CH13A – Meilė Grigalytė. Šios studentės ne tik gerai mokosi, bet ir aktyviai dalyvauja studentų mokslinės draugijos veikloje, yra darbščios ir kūrybingos. Gabrielė Šimonytė 2015 m. studentų ir dėstytojų konferencijoje „Chemija aplink mus. Teorija ir praktika“ pristatė pranešimą ir parašė straipsnį apie atliekamus tyrimus į konferencijos leidinį. Studentė yra motyvuota ir kryptingai siekianti savo tikslų, ateitį sieja su biotechnologijomis. Meilė Grigalytė – pareiginga ir iniciatyvi studentė, vedė 2015 m. studentų ir dėstytojų konferenciją „Chemija aplink mus. Teorija ir praktika“.

Vardinė stipendija yra paskatinimas kryptingai siekti mokslo žinių ir dar labiau tobulėti. Stipendijos dydis – 57,92 eurų per mėnesį.

„Thermo Fisher Scientific Baltics“ stipendija skiriama už pažangumą moksle, aktyvų dalyvavimą mokslo taikomojoje ir visuomeninėje veikloje nuo 2010 m. pavasario semestro.

„Thermo Fisher Scientific Baltics“ yra didžiausia pasaulio kompanija, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Įmonė kuria ir gamina molekulinės biologijos produktus gyvybės mokslų tyrimams ir diagnostikai. 2010 m. šios kompanijos dalimi tapo ir Lietuvos biotechnologijos bendrovė „Fermentas“.

Chemijos katedra