Šiemet, rugsėjo 23-26 dienomis, Vilniaus kolegijos Kūno kultūros ir sporto centro (VK KKSC) bendruomenė drauge su kitomis Vilniaus aukštosiomis mokyklomis: VU, VGTU, MRU, LKA ir LMTA kvietė studentus bei visus suinteresuotus savo sveikatos stiprinimu žmones būti aktyviais Europos sporto savaitės „Be Active“ renginiuose.

Visą savaitę vykę teminiai renginiai: „Diena pulse“, „Diena kariuomenėje“, „Diena sau“ ir „Naktis sportiškai“ siūlė platų mankštų pasirinkimą nuo jogos, kalanetikos, iki sąmoningo kvėpavimo ir kt. Fakultetų bendruomenių laimėjimai ir asmeniniai dalyvių iššūkiai pasiekti lengvosios atletikos (bėgimo, šuolių, rutulio stūmimo) rungtyse, kliūčių ruožuose ir radiopelengavime. Juntama komandinė dvasia buvo sustiprinta orientaciniuose žygiuose, bėgimuose, naktiniuose futbolo ir tinklinio turnyruose. Reikšmingas faktas – jungtinė Vilniaus kolegijos studentų tinklinio komanda rungėsi iki paryčių ir tarp septynių universitetų ir kolegijų (VGTU, VU, MRU, VDA, ISM, VTDK, LSU) užėmė 4 vietą!

Bendros KKSC trenerių kolektyvo pastangos „Be active“ savaitės renginiams pritraukė per 100 Vilniaus kolegijos studentų. Aktyvios veiklos rengtos Sveikatos priežiūros, Pedagogikos/Ekonomikos fakultetų sporto salėse, VDU ŠA stadione, Vilniaus miesto centro ir senamiesčio apylinkėse, bendradarbiaujant su Vilniaus turizmo informacijos centro, Vilniaus visuomenės sveikatos biuro darbuotojais. VU, VGTU, MRU, LKA ir LMTA dalyvių skaičių papildė dar apie 600 Vilniaus aukštųjų mokyklų bendruomenių narių ir dalyvių entuziastų.

Tikimės, kad organizuotų sportinių veiklų gausa paskatins tolesnį sėkmingą bendradarbiavimą tarp šių aukštųjų mokyklų, sudarant daugiau galimybių tiek studentams, tiek bendruomenių nariams ir visiems besirūpinantiems savo sveikatos gerinimu žmonėms reguliariai sportuoti ir mankštintis Vilniaus aukštųjų mokyklų aplinkose.

Apie mus rašo: Sportas.info naujienose

Nuotraukų albumai:

Info VK KKSC, nuotraukos Daiva Balevičiūtė