Spalio 29-30 d. Lietuvos edukologijos universiteto didžiojoje sporto salėje vykusiose Baltijos vyrų tinklinio „Credit24 Champions League” rungtynėse puikias pergales pasiekė „Vilniaus kolegijos-Flamingo Volley” komanda.

Šeštadienio rungtynėse šeimininkai savo aikštėje užtikrintai, rezultatu 3-0 (25:15, 25:14; 26:24) nugalėjo Latvijos čempionę Rygos „RTU-Robežsardze ekipą“. „Vilniaus kolegijos-Flamingo Volley” komandoje rezultatyviausiai žaidė tinklininkai Karolis Rimkus (Viko EIF studentas), Martynas Miliukas ir Robert Juchnevič pelnę po 11 taškų. Vilniečių treneris Vasilijus Burakinskis neslėpė džiaugsmo savo komandos auklėtinių žaidimu. Jis teigė: „Nuo pat pradžių varžovus spaudėme padavimais, stipriai dirbo mūsų užtvara, puikiai sekėsi gynyboje ištrauktus kamuolius paversti taškais. Trečiajame sete mūsų padavimai tapo mažiau efektyvūs ir latviai „atrado“ savo žaidimą. Varžovai gerai organizavo savo atakas, priiminėjo kamuolius ir pradėjo mus spausti stipriais pavadimais. Atlikus keletą reikšmingų keitimų mums pavyko pasiekti pergalę lemiamu ir sėkmingu Luko Každailio pavadimu“.

Sekmadienio rungtynėse po dramatiškos kovos rezultatu 3-2 (25:23, 10:25, 19:25, 25:23, 15:10) „Vilniaus kolegijos-Flamingo Volley” komanda įveikė Latvijos „Poliurs-Ozolnieki“ ekipą. Vilniaus komandai 23 taškus pelnė Robertas Juchnevičius, 15 – Martynas Miliukas, 9 – Jonas Rakickas.

Vilniaus ekipos treneris Vasilijus Burakinskis teigė, jog tokie atkaklūs mūšiai užgrūdina komandą. Jo nuomone, penktasis setas visada yra loterija, kurioje ypatingai svarbi komandos valia ir nusiteikimas, kurie turi būti stipresni nei varžovų. Komandos vadovas ypač džiaugėsi vienu iš jauniausių žaidėju – Martynu Miliuku, kuris pelnydavo taškus svarbiais momentas, gerai paduodavo kamuolį ir žaidė ryžtingai. Tokių atsakingų rungtynių metu jauni žaidėjai turi progą atsiskleisti ir įgyja daugiau patirties. Lygindamas sekmadienio rungtynes su šiemet „Credit24 Čempionų lygoje“ jau žaistomis rungtynėmis, treneris prasitarė, kad pirmą kartą komanda turėjo išeiti iš savo komforto zonos. Jis teigė: „Jau buvo įprasta, kad mes paspaudžiame varžovus su padavimais, įgauname iniciatyvą, o šiandien nebuvo tokio momento, kad būtume galėję sėdėti savo komforto zonoje. Latviai galingai paduodavo, mes tik ketvirtame sete susitvarkėme su sunkiomis emocijomis. Laimėti padėjo ir tai, kad turime daug vienodo pajėgumo žaidėjų ir galimybę daryti dažnus keitimus. Tuo tarpu latviai visas rungtynes pražaidė septyniese“.

Lapkričio 12-13 dienomis Lietuvos ekipos namuose priims dvi Estijos komandas – Talino TTU ir „Selver“.

SVEIKINAME „VILNIAUS KOLEGIJOS-FLAMINGO VOLLEY” KOMANDĄ IR  LINKIME SĖKMĖS TOLESNĖSE RUNGTYNĖSE!

Nuotraukos Augusto Četkausko.

Nuorodos į nuotraukų albumus „Vilniaus kolegijos-Flamingo Volley” Facebook paskyroje:

https://www.facebook.com/Flamingo-Volley-165398236815353/photos/?tab=album&album_id=1284109881610844

https://www.facebook.com/Flamingo-Volley-165398236815353/photos/?tab=album&album_id=1283190518369447

 

KKSC trenerė Vilija Gerasimovičienė