Baigiamasis studentų projektas – miuziklas MAMMA, I WANNA BE FAMOUS

2024-01-19

Sausio 18 d. Vilniaus Gabijos gimnazijoje Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Muzikinio teatro studijų programos diplomantai pristatė muzikinį spektaklį MAMMA, I WANNA BE FAMOUS. Miuziklo siužetas pasakoja apie aštuntojo dešimtmečio jaunimą, ką tik įstojusį į prestižinę scenos menų akademiją ir svajojantį tapti žymiais artistais. Studijos akademijoje prabėga žaibo greičiu ir štai ABBA muzikos garsų įkvėptas baigiamasis spektaklis tampa tikru išbandymu visai akademijos bendruomenei, kuri siekia savo užsibrėžto tikslo. Tai kupinas muzikos, šokio ir dramos spektaklis, kurį pastatė Scenos meno katedros dėstytojai – režisierė Eglė Meldaikė, muzikos vadovas Povilas Butkus, choreografas Michail Levin.

Sausakimšoje salėje žiūrovai plojo atsistoję, negailėdami susižavėjimo šūksnių. Po Muzikinio teatro studijų programos diplomantų baigiamojo projekto pristatymo paprašėme žiūrovų pasidalinti savo įspūdžiais. Vilniaus kolegijos direktorė dr. Žymantė Jankauskienė maloniai sutiko – jos teigimu, ypatingai džiugu buvo matyti scenoje tiek talentingų jaunų žmonių, mūsų Kolegijos studentų, kuriems pavyko puikia vaidyba, muzikos bei šokio kalba užburti žiūrovus ir leisti jiems pajusti kerintį scenos meno grožį. Direktorė įvertino studentų pastangas, virtusias nuostabiu daugiasluoksniu meniniu kūriniu, nuoširdžiai palinkėjo būsimiems miuziklo artistams stiprybės ir neblėstančio pasitikėjimo savo talentu bei atkaklaus darbo siekiant profesinių aukštumų. Jaudulį ir lengvą nuovargį atspindinčiomis akimis Scenos meno katedros dėstytojai, dirbę su diplomantais šiame projekte, džiaugėsi puikiu rezultatu ir negailėjo studentams pagyrimų.

Žiūrint miuziklą laikas prabėgo nepastebimai, o tai jau savaime yra didžiulė projekto sėkmė. Didžiuojamės mūsų diplomantais ir linkime sėkmės kūrybinėje kelionėje!

Nuotraukos – Norvilės Iljeitytės