Lietuvos salės futbolo Select I turnyras truko daugiau kaip keturis mėnesius. Per šį laikotarpį sužaistos 56 rungtynės. Džiugu, kad čempionato laimėtojas paaiškėjo paskutinę varžybų dieną. Nugalėtojų laurai atiteko Vilniaus kolegijos komandai, kuri  sugebėjo atlaikyti Gelsaugos šturmą ir išvengė auksinio peržaidimo mačo. Paskutinį varžybų turą pirmavusi Vilniaus kolegija turėjo 36 taškus, o Gelsauga – 33.

Pirmo rato rungtynėse nugalėti Gelsaugą buvo palyginti lengva. Tuomet paaiškėjo, kad priešininkai ne kažkokie stebukladariai, nors jie ir  profesionaliai užsiima salės futbolu, tačiau yra tokie patys žmonės, kaip ir visi kiti.

Finalinės rungtynės buvo kovingos, jose nuolat priekyje laikėsi Vilniaus kolegija, o Gelsauga vis lygindavo rezultatą. Rungtynės kulminaciją pasiekė likus žaisti 2 minutes, kai svečiai išlygino rezultatą (6:6) ir atgaivino beužgęstančias Gelsaugos viltis. Tačiau per likusį laiką rezultatas nepakito. Gelsaugos treneris paminėjo, kad jų komanda žaidė gerai, bet varžovai dar geriau. Pasak jo, Vilniaus kolegijos  komanda buvo smagi, gerai susižaidusi ir  pademonstravo gerą salės futbolo lygį.

Priimdamas sveikinimus, Vilniaus kolegijos treneris Eduardas Vaitilavičius tvirtino, kad tai buvo sunkiausia dvikova šiame turnyre. Kovingumas, noras nugalėti ir geras fizinis bei techninis žaidėjų pasirengimas – svarbiausi triumfą nulėmę faktoriai. Dėkojame visiems komandos nariams už šią puikią pergalę.

Treneris Eduardas Vaitilavičius