300 moksleivių, būrys mokytojų, septynių fakultetų studentai ir dėstytojai bei beveik 60 įmonių ir organizacijų atstovų – visi jie  lapkričio 22 dieną atskubėjo į Vilniaus kolegijos Atvirų durų ir Karjeros dieną.

Lapkričio 22 d. Verslo vadybos fakultete vyko Vilniaus kolegijos Atvirų durų ir Karjeros diena  „Studijos. Praktika. Karjera 2018“, į kurią atvyko daugiau nei 300 moksleivių iš įvairių Lietuvos mokyklų. Mokiniai ir kartu su jais atvykę mokytojai galėjo susipažinti su Kolegijos fakultetuose vykdomomis studijų programomis, pabendrauti su čia studijuojančiais studentais ir jų dėstytojais, sudalyvauti atvirose pamokose. Mokytojams surengtas seminaras „Paauglių subkultūros. Priimti ar netoleruoti?“.

Karjeros kontaktų mugėje dalyvavo 38 įmonių bei organizacijų atstovai, taip pat 20 turizmo ir svetingumo įmonių atvyko į renginį su praktikų pasiūlymais studentams. Vyko verslo atstovų ir Kolegijos dėstytojų apskrito stalo diskusija „Verslumas. Verslas. Karjera“. Diskusijoje  KAS BŪTŲ, JEIGU?.. diskutavo žymūs Lietuvos menininkai, kūrybinių industrijų atstovai, Kolegijos alumnai, studentai ir dėstytojai.

Nuotraukos Vilniaus kolegijos Facebook paskyroje: https://www.facebook.com/pg/vilniaus.kolegija/photos/?tab=album&album_id=2472820676079280