Lapkričio 7 dieną Kultūrinės veiklos vadybos studijų programos studentai Menų ir kūrybinių technologijų fakultete organizavo Atvirą meno mugę. Ši meno mugė, apjungusi įvairias meno šakas, sudomino tiek Vilniaus kolegijos, tiek iš kitų aukštųjų mokyklų atvykusius kūrėjus ir pritraukė menais besidominčius mokinius. Šiame renginyje dalyvavo gausus dėstytojų ir socialinių partnerių būrys.

Mugėje buvo galimybė pristatyti ne tik savo kūrybą, bet ir susipažinti su kūrybingais skirtingų kursų studentais ar bendraminčiais iš kitų aukštųjų mokyklų. Renginys prasidėjo diskusija su Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos studentu Simonu Martinoniu, kuris pristatė savo parodą „Ne visai realu“. Parodos autorius papasakojo savo kūrybinio kelio istoriją, paskatino renginyje dalyvavusius mokinius nebijoti ieškoti savęs ir, galbūt, pasirinkti Vilniaus kolegijos siūlomas studijų programas.

Šalia fotografijų parodos ekspozicijos visi galėjo pastebėti Vilniaus dailės akademijos studento Oskaro Dainovskio sukurtą skulptūrą, vizualizuojančią foto kameros veikimo principą.

Muzikinio teatro studijų programos studentai visus renginio dalyvius įtraukė į diskusiją ir paskatino dalyvauti interaktyvioje meno parodoje bei balsuoti už labiausiai patikusią nuotrauką. Fakulteto dėstytoja dr. Inga Kepalienė supažindino mokinius su Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakultete vykdomomis studijų programomis, o Kultūrinės veiklos vadybos studijų programos trečio kurso studentė Gintarė Stanevičiūtė pasidalino linksmomis studentiškomis istorijomis. Renginio metu Muzikinio teatro studijų programos studentai įtraukė renginio dalyvius į įvairius muzikinius žaidimus. Mugės metu muzikinius kūrinius atliko ir Populiariosios muzikos studijų programos studentai, o Muzikinio teatro studijų programos studentės pademonstravo aktorinius gebėjimus.

Vakarui įpusėjus fakulteto studentai visiems padovanojo įsimintiną koncertą. Skambėjo kūriniai iš žinomų miuziklų ir populiarios dainos.

Renginio pabaigoje studentai pristatė staigmeną – Atviroji salė netikėtai tapo kino erdve – įvyko „Under the Silver Lake“ filmo peržiūra. Jaukiai įsitaisę ant sėdmaišių visi renginio dalyviai vaišinosi kvapnia arbata ir spragėsiais. Kaip teigia kartu su klasės auklėtoja Vale Bareišiene renginyje gausiai dalyvavę Vilniaus „Juventos“ gimnazijos mokiniai: „smagu buvo stebėti filmą paslaptingoje aplinkoje“. Jaukią ir paslaptingą aplinką sukūrė Kultūrinės veiklos vadybos studijų programos studentai. Jie patys pagamino popierinius indelius spragėsiams, pasirūpino gardžiomis vaišėmis, o arbatą skatino gerti iš pačių atsineštų puodelių. Toks prašymas buvo išplatintas iš anksto siekiant pristabdyti vienkartinių puodelių naudojimą.

Meno mugės metu mokiniai ir studentai galėjo plačiau susipažinti su Menų ir kūrybinių technologijų fakultete vykdoma menine veikla, pabendrauti su jaunaisiais menininkais. Sukurta jauki erdvė leido atsiskleisti jauniesiems menininkams ir pasidalinti savo kūryba su visais renginio dalyviais.