Pasaulį ir Lietuvą užklupusios pandemijos laikotarpiu Vilniaus kolegijos bendruomenės nariai į susiklosčiusią situaciją žvelgė kūrybiškai ir novatoriškai. Ne išimtis ir  VIKO tarptautiniai studentai, kurie ne tik dalyvavo susitikimuose ir paskaitose vaizdo konferencijų būdu, naudojosi edukacinėmis mobiliosiomis programėlėmis bet ir prisijungė prie iniciatyvos „Aš stiprus su „Erasmus+“ kur dalinosi savo patirtimi, sunkumais, atradimais ir  istorijomis.

Pandemijos akivaizdoje Vilniaus kolegijos „Erasmus+“ dalyviai siekdami galimybės prasmingiau leisti laisvalaikį, pradėjo rengti koncertus, meninius pasirodymus, edukacines dirbtuves virtualioje erdvėje. Dalinamės keletu VIKO bendruomenės iniciatyvų:

  • Kartą per savaitę pradėti rengti nuotoliniai susitikimai su užsienio studentais, taip siekiant juos palaikyti karantino metu ir būnant toli nuo artimųjų.
  • Kolegijos bendruomenė atrado naujus būdus rengti virtualius protmūšius, naudojantis internetiniu įrankiu „Kahoot!“.
  • Buvo sukurtas grojaraštis „Karantino pasekmės“
  • Užsienio studentai, būdami toli nuo savo namų ir artimųjų, optimistiškai ir kūrybiškai susidorojo su situacija ir pasidalijo drąsinančia žinute: „Keep calm & Wash Your hands & Stay home!“

Daugiau informacijos skaitykite čia.

Dėkojame, kad nesustojate ir esate VIKO bendruomenės dalis!