Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto (MTF) bibliotekoje atidaryta paroda “Miela knyga”. Tai laisvai pasirenkamo dalyko “Drabužių, tekstilės dekoravimas” studentų darbų paroda.

“Aprengti” knygą, o ne žmogų,- taip nutarė  Aprangos technologijų ir verslo bei Aprangos dizaino specialybių  studentės. Tekstilės dekoravimo dalyko žinias išradingai ir sumaniai pritaikiusios knygų viršelio-aplanko kūrimui, autorės dekorui  naudojo siuvinėjimo, vilnos vėlimo, mezgimo, ažūrinio šenilo technikas, įvairius skiautinių  siuvimo būdus (greitasis skiautinio siuvimo juostomis, karpytinis šenilas, lankstiniai iš audinio, ”Bandelės”, siuvimas per popierių, “Bargelo”, “Rąstų trobelės”  skiautiniai).

Studentėms tai buvo puiki galimybė jų saviraiškai atsiskleisti bei pademonstruoti asmeninius gebėjimus. Tikimės, kad  kuriančių  rankų šiluma ir teigiama energija grįžo su kaupu – knyga tapo miela ir jauki ne tik autorėms , bet ir visiems parodos lankytojams.

Paroda veiks nuo birželio 20 d. iki rugsėjo 15 dienos. Nuoširdžiai kviečiame apsilankyti MTF bibliotekoje, pažiūrėti, kaip išrandingai studentai pritaikė tekstilės dekoravimo žinias, ir galbūt pasisemti įkvėpimo.

Informaciją pateikė Gražina Skripkienė
2015 06 17 paroda - miela knyga