2015 m. balandžio 22-23 dienomis Ekonomikos fakulteto VPMF „VIKO DRAUDA“ ir VPMF „VIKO BANKAS“ dalyvavo 19-oje Tarptautinėje verslo praktinio mokymo firmų mugėje (VPMF) Klaipėdoje, „Kultūros fabrike“. VPMF mugės tikslas – ugdyti Lietuvos bei kitų šalių VPMF veikloje dalyvaujančio jaunimo verslumą bei išplėtoti jų tarpusavio santykius. Mugės metu buvo įrengti 35 Lietuvos ir 5 užsienio (Slovakijos, Suomijos, Rusijos) šalių VPMF stendai, kuriuose studentai bei moksleiviai prekiavo įvairiausiomis simuliacinėmis prekėmis bei paslaugomis, tokiomis kaip maisto produktai, apranga, biuro reikmenys, kelionės, logistikos paslaugos, draudimo paslaugos, grožio paslaugos ir pan. mugės dalyviai, renginio metu jie turėjo galimybę ne tik bendrauti ir bendradarbiauti, bet ir varžytis tarpusavyje dėl geriausios Verslo praktinio mokymo firmos vardo, originaliausiai įrengto stendo, šauniausio vadybininko ir vadybininkės titulo, bei susirungti dėl geriausiai parengtos reklaminės ir komunikacinės medžiagos. Studentų ir moksleivių gebėjimus vertino kompetentinga verslo atstovų komisija, kuriai pirmininkavo Klaipėdos apskrities darbdavių asociacijos vadovas Aras Mileška. Geriausiai pasirodžiusioms komandoms buvo įteikti LR Švietimo ir mokslo ministerijos, Klaipėdos miesto savivaldybės, UAB „Balticum TV“ ir UAB „Amber Team“ įsteigti prizai.

Ši mugė buvo sėkminga „VIKO DRAUDA“ komandai. Galime pasidžiaugti laimėtu sidabrinės VPMF vardu. Didžiuojamės „VIKO DRAUDA“ direktoriumi Verslo ekonomikos studijų programos 2-o kurso studentu Ignu Ramonu, pripažintu geriausiu tarptautinės mugės vadybininku. Linkime Ignui sėkmės karjeroje. Įvertinant Lietuvoje Simulith tinkle veikiančių verslo praktinių įmonių 2014 m. veiklos rezultatus, „VIKO DRAUDA“ laimėjo vieną iš nominacijų – įmonės internetinė svetainė pripažinta geriausia tinkle.

2015 metai ypatingi VPMF „VIKO DRAUDA“ veikloje. VPMF tapo atestuota Europen Pen International tinklo įmone. Pasiektas vienas iš svarbiausių užsibrėžtų „VIKO DRAUDA“ veiklos tikslų. Tarptautinis įmonės veiklos kokybės pripažinimo sertifikatas yra visos komandos puikaus darbo rezultatas. Sveikiname „VIKO DRAUDA“ darbuotojus, departamentų direktorius, vadovus Maksimą, Luką, Igną, dėstytojus, įmonės vadovę Jolitą ir dėkojame visiems dirbusiems kartu su mumis!

Tarptautinės mugės dalyvių atsiskaitymus vykdė VPMF „VIKO BANKAS“. Per dvi mugės darbo dienas banko darbuotojai atidarė daugiau kaip 430 naujų sąskaitų fiziniams ir juridiniams asmenims. Per šias sąskaitas įvykdyta virš 2500 mokėjimo nurodymų. „VIKO BANKAS“ nominacijoje už gebėjimą reklamuoti tarp aukštųjų mokyklų tapo sidabrine VPMF. Bankas pagal aptarnautų klientų skaičių gavo populiariausios VPMF vardą.

VPMF „VIKO Bankas“ vadovas Alvydas Mackevičius