Sausio 8 dieną Verslo vadybos fakulteto verslo praktinio mokymo firmų (VPMF) „Miglės“ ir „Vilionės“ praktikantai į susitikimą sukvietė penkias Vilniaus VPMF. „Verslumas kitomis spalvomis“ – tai pirmasis toks renginys, kurio metu vyko ne tik seminaras, bet ir pramoginė dalis, skatinusi bendravimą ir bendradarbiavimą.

„Simulith“ centro veiklą ir tarptautinę patirtį pristatė centro vedėja Rima Bačiulytė, o šio centro verslo konsultantė, Verslo vadybos fakulteto absolventė Almina Saibutytė papasakojo apie praktikų naudą realiame darbe.

Su savo veikla supažindino Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulto VPMF „Viko drauda“, Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokyklos VPMF „Vigora“ ir Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro VPMF „Gija“ atstovai.

Renginio dalyviai domėjosi Verslo vadybos fakulteto VPMF „Miglė“ ir „Vilionė“, varžėsi viktorinoje. Renginį vainikavo saldūs prizai, bendradarbiavimo sutarčių pasirašymas ir bendra dalyvių nuotrauka. Organizatoriai nuoširdžiai dėkoja rėmėjams: kanceliarinių prekių įmonei UAB „Eurobiuras“, „Simulith“ centrui ir Vilniaus kolegijai.

Verslo vadybos fakulteto VPMF „Miglė“ praktikantė Jelena Kalinova