Š. m. vasario 2 d. Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakultete su dainomis, kūrybingomis užduotimis įkurta  nauja laisvalaikio zona.

Ryškūs, patogūs krėslai, geras WIFI ryšys, galimybė pailsėti ar pasiruošti paskaitoms ir kreidinė siena kūrybiškoms mintims įamžinti – tai Verslo vadybos fakulteto partnerio UAB „CSC Baltic“ dovana čia studijuojantiems studentams.

Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakultetas ir UAB „CSC Baltic“ sieja glaudūs partnerystės ryšiai. Ne vienas Vilniaus kolegijos absolventas dirba šioje tarptautinėje informacinių technologijų bendrovėje. Jau kelerius metus UAB „CSC Baltic“ specialistai skaito paskaitas ir veda seminarus fakulteto studentams, o dėstytojai praktikai savo žiniomis dalinasi su įmonės darbuotojais.

Atidaryme dalyvavęs ,,CSC Baltic“ generalinis direktorius Antanas Uršulis šventės dalyviams linkėjo turiningai išnaudoti šią zoną tiek poilsiui, tiek studijoms. Vilniaus kolegijos direktorius dr. Gintautas Bražiūnas dėkojo partneriams už dosnumą ir vylėsi, kad nauja erdvė įkvėps studentus siekti geresnių studijų rezultatų. Renginyje dalyvavo fakulteto dekanė Danutė Rasimavičienė, administracijos darbuotojai, dėstytojai ir gausus būrys studentų.

Atsidėkodami už idėjų erdvę studentai įmonės vadovui Antanui Uršuliui padovanojo Verslo vadybos fakulteto studento Evaldo Rudžio piešinį, kuris viliamės, papuoš „CSC Baltic“ biurą. Džiaugsmo neslepiantys studentai svečius išlydėjo garsiai skanduodami: ,,AČIŪ“.

VVF
Reklamos vadybos studijų programos
studentė Gerda Margelevičiūtė