2014 m. gruodžio 12 d. Sveikatos priežiūros fakultete įvyko teminis vakaras „Kalėdų belaukiant“, kuriame dalyvavo fakulteto studentai ir dėstytojai.

Renginys, prasidėjęs aktų salėje daina apie Kalėdas ir bendru šokiu, toliau buvo tęsiamas įvairiose fakulteto vietose. „Bendrosios praktikos slaugos“ studijų programos studentai visiems norintiems matavo arterinį kraujospūdį, „Dietetikos“ studijų programos studentai skaičiavo kūno masės indeksą. Vilniaus kolegijos Sveikatos priežiūros fakulteto studentų mokslinės draugijos narės, studijų programos „Bendrosios praktikos slauga“ studentės, atliko tyrimą „Sveikos akys“, kurio metu visi norintys galėjo pasitikrinti regėjimo aštrumą ir išmokti, kaip pailsinti pavargusias akis. „Higieninės ir dekoratyvinės kosmetologijos“ studijų programos studentės konsultavo ir darė šventinį makiažą.

Vaišių zonoje visi galėjo vaišintis atsineštais skanėstais, išgerti karštos kalėdinės arbatos.

Džiugu, kad į fakultete vykusį renginį įsitraukė ir studentai, atvykę pagal Erasmus+ mainų programą. Jie dalyvavo įvairiose veiklose, vaišino savo šalių tradiciniais patiekalais.

Teminio vakaro kulminacija tapo Protų mūšis. Jame dalyvavo net devynios pačių studentų sudarytos komandos, į kurias jie įtraukė ne tik savo grupės ar kurso draugus, tačiau ir kitų studijų programų bei iš užsienio atvykusius studentus.

Renginio pabaigoje studentai pakartojo savo bendrai sukurtą šokį, o Protų mūšio dalyviai ir laimėtojai buvo apdovanoti linksmais bei skaniais prizais.

Visi, dalyvavusieji teminiame vakare „Kalėdų belaukiant“, džiaugėsi galimybe artimiau susipažinti ir linksmai bei kūrybingai praleisti vakarą.

Slaugos katedros vedėja
Jurgita Stankūnienė

Kal_vak_5 Kal_vak_10