2014 m. gruodžio 9-15 dienomis Ekonomikos fakulteto sporto salėje šurmuliavo smiginio, tinklinio bei krepšinio žaidimo mėgėjai.

Tinklinio aikštelėje rungtyniavo merginos – šventiniame Kalėdiniame turnyre susirinko 8 EKF komandos, kurios burtų keliu buvo suskirstytos į du pogrupius. Turnyro pagrindinis tikslas – dalyvauti, bendrauti, fiziškai bei emociškai išsikrauti, bet įtemptos ir rezultatyvios varžybos parodė, kad dauguma studenčių atėjo su tiksliu noru: nugalėti bei pademonstruoti savo sportinius sugebėjimus. Varžybos vyko kiek neįprasta sistema – 4 žaidėjų komandos sumažintoje aikštelėje kovojo iki 21 taško. Po gražios atrankinės kovos finale susitiko antro ir trečio kurso tinklininkės. Dramatiškų finalinių rungtinių ir Kalėdinio turnyro nugalėtojomis tapo trečio kurso studentės: Valentina Jačionytė (BN12 gr.), Natalija Partolina (BN12 gr.), Beata Mackialo (FI12A gr.), Julija Sokolčuk (FI12A gr.). Trečioji vieta atiteko Buhalterinės apskaitos studijų programos antro kurso (BA13B) grupės studentėms.

Prieš tinklinio turnyrą ir varžybų pertraukos metu rungtyniavo gana gausus smiginio entuziastų būrys. Suskaičiavus rezultatus paaiškėjo, kad I vietą su 76 taškais laimėjo Brigita Čeikauskaitė (BA13A gr.), vieno taško skirtumas lėmė, kad II-oji vieta atiteko Jolantai Naraškevičiūtei (75 taškai, BA13 gr.), o III-ąją vietą užėmė Rita Slabadaitė (BN13A gr.) surinkusi 62 taškus.

Gruodžio 15 d. Kalėdiniame krepšinio 3×3 turnyre dalyvavo 7 Ekonomikos fakulteto vaikinų komandos. Varžybos vyko rato sistema, kiekvienai komandai teko sužaisti po 6 kartus. Turnyre išsiskyrė antro kurso Bankininkystės studijų programos (BN13A gr.) krepšininkai: Rokas Sidaras, Deividas Gaidys ir, komandos lyderis, Darius Kibildis. Šios komandos žaidėjai savo meistriškumu ir taikliais tritaškiais nesunkiai įveikė varžovus ir laimėjo I-ą vietą. Kitų komandų tiek fizinis, tiek techninis pasiruošimas buvo panašus. Paskutinėse rungtynėse susitiko antro kurso Bankininkystės studijų programos (BN13B gr.) ir pirmo kurso Buhalterinės apskaitos studijų programos (BA14B gr.) studentų komandos, kurios kovojo ne tik dėl pergalės, bet ir dėl 2014 m. Kalėdinio turnyro II vietos. Rungtynių pradžioje geriau sekėsi pirmo kurso studentams, bet vėliau žaidimą į savo rankas perėmė antro kurso studentai. Po labai įtemptos, intriguojančios bei gražios kovos laimėjo BN13B gr. komanda.

Visi šventinio turnyro dalyviai buvo apdovanoti Kalėdinėmis dovanėlėmis.

Ekonomikos fakulteto sporto entuziastai linki linksmų Šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų Metų!

Lektorius Eduardas Vaitilavičius