Vilniaus kolegijos tinklininkai Nacionalinės studentų tinklinio lygos varžybų prizininkai

2018-04-25

Š. m. balandžio 21-22 dienomis Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) sporto salėje vyko finalinės Nacionalinės studentų tinklinio lygos (NSTL) varžybos.

Puikus Vilniaus kolegijos (VK) tinklininkų žaidimas reguliariajame sezone bei Vilniaus grupėje užimta pirma vieta nudžiugino NSTL Valdybos pirmininką Andrių Gaidį: ,,Mus maloniai stebina čempionate pirmą kartą dalyvaujanti VK komanda, kurios atėjimas į čempionatą atnešė naujų vėjų ir netikėtumų, nes ne vienai vaikinų komandai VK tapo tikru galvos skausmu“.

Finalo ketverte varžėsi LSU, KTU, ŠU ir VK tinklininkai. Pusfinalyje VK vaikinai po įtemptos kovos 1-3 pralaimėjo LSU komandai. Dėl trečios vietos čempionate susitiko su KTU tinklininkais ir iškovojo pergalę 3-0.

Komandos kapitonas VK studentas Karolis Rimkus (EIF) išrinktas į geriausių žaidėjų šešetuką ir apdovanotas I-uoju geriausiu priimančiu puolėju.