Vilniaus kolegijos lengvaatlečiai laimėjo sidabrą

2015-03-23

Šiaulių miesto lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos kolegijų studentų XV-jų Žaidynių lengvosios atletikos varžybos. Jose antrąsias vietas iškovojo mūsų kolegijos merginų ir vaikinų komandos.

1000 m. distancijoje nepralenkiama buvo Ieva Serapinaitė, rutulio stūmimo rungties nugalėtoja tapo Rusnė Urbikaitė. Austė Macaitytė šuolio į tolį rungtyje laimėjo sidabro, o 60 m. bėgime bronzos medalius. Mūsų kolegijos merginos (Ieva Serapinaitė, Austė Macaitytė, Monika Trumpaitė ir Helena Trusulevič) tapo estafetinio bėgimo 4X200 m. čempionėmis.

Aurimas Navickas šuolio į tolį rungtyje laimėjo sidabro medalį, Žilvinas Šadreika 1000 m., o Julius Lukoševičius 60 m. bėgimo rungtyje pelnė bronzos apdovanojimus. Kolegijos vaikinai (Laurynas Žičius, Julius Lukoševičius, Žilvinas Šadreika ir Remigijus Imbrasas) tapo estafetinio bėgimo 4X200 m. trečiosios vietos laimėtojais.