Saulius Vanagas

2011061201Besimokydamas mokykloje turėjau daug įvairių svajonių, kuo būsiu, tačiau apie reklamos vadybos studijas net negalvojau. Mokykloje patiko tikslieji mokslai (matematika, fizika), tačiau įstojau į VIKO ir baigiau reklamos vadybos studijas. Tiksliųjų mokslų pomėgis lėmė, kad buvau kitoks, nei standartinis „reklamukas“, beje, loginis mąstymas itin padeda darbe.

Studijos VIKO davė pagrindą visam tolesniam gyvenimui – tapau rinkodaros specialistu, kryptingai siekiančiu užsibrėžtų tikslų.

Dirbau įmonių grupėje „Interinfo Lietuva“ Rinkodaros departamento vadovu, buvau atsakingas už daugiau nei 10 prekės ženklų rinkodarą, tiesiogiai kuravau „Key account“ (VIP klientų) pardavimo grupės veiklą.

Nuo 2013 metų dirbu įmonių grupėje „FCR MEDIA Lietuva“ Pardavimų ir marketingo direktoriumi, esu atsakingas už daugiau nei 10 prekės ženklų rinkodarą, naujų produktų kūrimą, pardavimų komandos, kurią sudaro virš 100 asmenų, pardavimų rezultatų užtikrinimą, mokymus ir kitą veiklą susijusią su šiomis sritimis.

Dabartiniams studentams palinkėčiau nesiblaškyti, išnaudoti tikslingai per praktikas įgyjamas žinias (nes tai yra pranašumas, jei lyginsime su universitetais) ir siekti užsibrėžtų tikslų… Žinoma, studijuojant tikslinga susirasti darbą, kuris padėtų siekti karjeros ir užsibrėžtų tikslų – tai geriau negu vykti į užsienį vergauti…