Viktoras Zavadskas

20120613012010 m. Vilniaus kolegijos Sveikatos priežiūros fakultete baigiau reabilitacijos krypties kineziterapijos studijų programą ir gavau profesinio bakalauro diplomą.
Labiausiai Vilniaus kolegiją vertinu dėl galimybės teorines žinias derinti su praktiniais įgūdžiais – tai leido tobulėti kaip kineziterapijos specialistui jau pirmaisiais studijų metais. Manau, kad mano apsisprendimui gilintis į kineziterapiją ir toliau tobulėti šioje srityje reikšminga buvo pažintis su Kolegijos dėstytojais, išugdžiusiais kitokį požiūrį į šią sritį. Tai ir paskatino labiau pasinerti į kineziterapijos mokslą bei domėtis naujausiais gydymo metodais sprendžiant pacientų problemas.
2011 m. buvau pakviestas prisijungti prie vieno pirmųjų privačių kineziterapijos centrų kolektyvo, kur dirbu iki šiol. Džiaugiuosi galėdamas dirbti patyrusių specialistų komandoje, kuri turi šiuolaikišką požiūrį į kineziterapiją, siekia išspręsti kiekvieno besikreipiančio paciento problemas, taip pat galiu tobulėti ir pats. Ateityje ir toliau žadu siekti aukštesnių profesinių aukštumų ir gilinti savo žinias bei lavinti įgūdžius.