Piotr Dubrovskij

2014091001Esu Vilniaus kolegijos absolventas, 2010 metais įgijau kineziterapeuto kvalifikaciją. Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent šią mokslo įstaigą ir šią studijų programą.
Baigęs Kolegiją, iš karto žinojau, kad sieksiu magistro laipsnio Vilniaus universitete. Tai sėkmingai ir įgyvendinau. Dar studijų Kolegijoje metais įsidarbinau Abromiškių reabilitacijos ligoninėje. Todėl įgytas žinias iš karto pradėjau taikyti praktikoje.

Buvau profesionalus sportininkas, žaidžiau futbolą. Sportas visada buvo svarbus mano gyvenime ir lieka svarbus iki šiol. Todėl vėliau pradėjau dirbti sporto medicinos ir kineziterapijos srityje. Šiandien esu Lietuvos nacionalinės ir jaunimo ledo ritulio rinktinės vyriausiasis kineziterapeutas bei futbolo komandos VMFD „Žalgiris“ kineziterapeutas.

2014 metais buvau apdovanotas Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės už indėlį į Lietuvos nacionalinės ledo ritulio rinktinės iškovotą trečią vietą Pasaulio čempionate.

Nuo pat studijų pradžios jaučiu nuolatinį norą mokytis. Todėl mokslas užima svarbią mano profesinio gyvenimo dalį. Gilinu žinias osteopatijos ir taikomosios kineziologijos srityse užsienyje. Domiuosi moksline literatūra, stengiuosi nuolat tobulėti. Nežadu sustoti, nes puikiai suprantu, kad mano specialybė reikalauja nuolatinio mokymosi ir profesinio tobulėjimo. Tai man teikia malonumą. Mano darbas yra mano gyvenimo būdas.

Esu dėkingas Vilniaus kolegijai už suteiktas žinias, dėstytojus ir svarbią patirtį, kuri tapo tvirtu pagrindu mano gyvenime.

2014091104