Odeta Česnulevičienė

2012042303Įgyti kosmetikės specialybę buvo mano vaikystės svajonė, kuri nebuvo lengvai pasiekiama ir laikui bėgant slydo iš rankų… Tačiau visai netikėtai, klaidžiojant iš vienos mokymo įstaigos į kitą bei įsidarbinus Vilniaus kolegijos Sveikatos priežiūros fakultete laborante, pasitaikė puiki proga 2003–2006 metais šiame fakultete studijuoti higieninę ir dekoratyvinę kosmetologiją.
Kokie buvo studijų metai? Prisiminimai priverčia nusišypsoti ir nuliūsti… Tai buvo metai, kupini pačių įvairiausių išgyvenimų bei atradimų. Tai buvo svajonių metas, kupinas didelių siekių. Laikas, praleistas su reikliais dėstytojais ir šaunia grupiokų kompanija. Smagu buvo sutikti pažįstamus ir jau anksčiau pamiltus dėstytojus, su kuriais teko susidurti dar besimokant Aukštesniojoje medicinos mokykloje: I. Grakauskienę, R. Marinskienę, B. Ignatavičienę, L. Zanevičienę, D. Puodžiūnienę, O. Sabonienę ir kt.
Laikydama rankose išsvajotą diplomą pradėjau dirbti grožio salone. Tačiau pradžia nebuvo lengva… Supratau, jog šios specialybės atstovams reikia nuolat tobulėti – negalima sustoti, todėl profesinę kvalifikaciją iki šiol nuolat tobulinu įvairiuose kursuose bei seminaruose ne tik Lietuvoje, bet ir kitose užsienio šalyse – Italijoje, Vokietijoje. Vieni iš svarbesnių mano pasiekimų yra šie: 2008 metais baigiau Tarptautinę kosmetologijos mokyklą „CIDESCO“ Rygoje bei įgijau grožio specialistės, turinčios darbo patirtį, kvalifikaciją; 2009 metais Vilniaus Mykolo Romerio universitete baigiau sveikatos apsaugos įstaigų administravimo magistrantūros studijas.
Šiuo metu esu Vilniaus kolegijos Sveikatos priežiūros fakulteto Kosmetologijos laboratorijos vedėja bei lektorė – dėstau būsimiesiems grožio specialistams. Esu kosmetikų ir kosmetologų konkursų Lietuvoje teisėja. Taip pat dirbu kosmetike Estetinės kosmetologijos namuose „Derma“.