Mindaugas Šetkus

2012061302Dar mokydamasis mokykloje žinojau, jog savo gyvenimą siesiu su medicinos mokslais. Domėjimasis žmogaus anatomija bei nuolatinis bandymas paaiškinti žmogaus judėjimo ypatumus bei priežastis 2003 m. mane atvedė į Vilniaus kolegijos Sveikatos priežiūros fakultetą.
Auganti kineziterapijos, kaip reabilitacijos šakos, svarba bei noras gilintis į patinkančią sritį nė karto neprivertė suabejoti savo pasirinkimu. Studijų metais labai domėjausi fizioterapijos metodais, todėl vos pradėjęs studijuoti gilinau žinias įvairiose Lietuvos ir pasaulio kineziterapeutų konferencijose, seminaruose. Kadangi esu veržlus, drąsus ir pakankamai komunikabilus, ėmiau ir pats organizuoti seminarus bei mokymus kolegoms kineziterapeutams. Manau, kad tobulėjančiam žmogui tai yra be galo svarbu.
Šiuo metu dirbu mėgiamą darbą ir vadovauju vienam pirmųjų privačių kineziterapijos centrų Lietuvoje. Būtent Vilniaus kolegijoje sutikti žmonės ir mūsų bendros idėjos paskatino kitokios kineziterapijos formavimą Lietuvoje – tai sėkmingai plėtojame iki šiol. Didžiuojamės, kad naudojame naujausius ir pažangiausius kineziterapijos metodus dirbdami su judamojo aparato sutrikimų turinčiais pacientais.
Esu dėkingas Vilniaus kolegijai. Manau, kad viską, ką esu pasiekęs, pradėjau būtent nuo kineziterapijos studijų pasirinkimo šioje aukštojoje mokykloje.