Olga Seredovič

2012022205Į Vilniaus kolegijos finansų studijų programą įstojau 2006 m., o studijas baigiau 2009 m.
Gyvenimas susiklostė taip, kad jau antrus metus gyvenu Airijoje, dirbu vaisių ir daržovių įmonėje administratore. Šiuo metu laikinai vadovauju dideliam įmonės departamentui, kuriame dirba 45 darbuotojai. Mano pareiga yra užtikrinti produkcijos kokybę ir jos pagaminimą laiku. Taip pat esu atsakinga už departamento ekonominių rodiklių skaičiavimą bei ataskaitų pristatymą vadovybei. Sekasi pakankamai gerai.
Mokykloje buvau pavyzdinga mokinė, siekianti užsibrėžto tikslo. Kai paaiškėjo, jog įstojau į Vilniaus kolegiją, netryškau džiaugsmu. Visada svajojau studijuoti universitete. Tačiau jau po pirmo studijų pusmečio Kolegijoje supratau, kad niekur kitur mokytis nenoriu. Čia atradau viską: įdomius ir vertingus studijų dalykus, naudingus praktinius užsiėmimus, tapau imli naujovėms. Be to, labai džiugino dėstytojų pagarba, jų elgesys su studentais kaip su būsimaisiais finansų specialistais.
Po Kolegijos baigimo nusprendžiau tęsti studijas ir įgyti magistro laipsnį. Tad įstojau į Mykolo Romerio universitetą, viešojo sektoriaus ekonomikos studijų programą.
Pradėjusi dirbti kompanijoje suvokiau, jog kiekvieną dieną praktiškai remiuosi žiniomis, įgytomis Vilniaus kolegijoje.
Esu labai dėkinga Vilniaus kolegijos Finansų katedrai už nepaprastą gyvenimo pamoką ir už tai, jog padėjo man suvokti, ko aš noriu siekti ateityje, taip pat už įgytą patirtį ir vertingas žinias.