Olga Karasiova

 

olgaUAB „Paliūčio baldai“ didmeninės prekybos projektų vadovė

2015 m. baigiau Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto Finansų studijų programą. Iki studijų pradžios turėjau svarią darbo patirtį (20 metų). Per šį laikotarpį pakeičiau kelis darbus, įgijau patirties skirtingose veiklos srityse. Visose darbovietėse man sekėsi puikiai, nes esu atsakinga, reikli sau ir kitiems, atvira inovacijoms. Tokios savybės man padėjo įgyti vadovybės pasitikėjimą, o tai lėmė nuoseklų karjeros augimą. Tačiau po kurio laiko, susidūriau su problema, dėl kurios negalėjau toliau kilti karjeros laiptais – neturėjau tinkamos kvalifikacijos ir aukštojo išsilavinimo. Supratau, kad norint sėkmingai siekti karjeros, vien geros buvusios darbovietės vadovo charakteristikos neužtenka…

Turėjau ir neigiamą patirtį, kai dėl aukštojo išsilavinimo nebuvimo, teko palikti vadovaujančias pareigas ir susitaikyti su vadybininko etatu.

Galop tvirtai pasiryžau studijuoti. Be ilgų apmąstymų, nusprendžiau, kad studijuosiu būtent Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakultete. Teorines ir praktines žinias įgytas studijuojant finansus pritaikau ir versle, kartu su vyru esame bendrasavininkai bendrovės, kurios pagrindinė veikla – transportas ir logistika.

Visiems esamiems ir būsimiems Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto studentams noriu palinkėti, būtinai užbaigti studijas, nes aukštojo mokslo diplomas yra labai svarbus ir tikrai vertinamas.