Karolis Satkauskas

karolisŽalų administravimo departamento vadybininkas
Lietuvos Respublikos transporto priemonių draudikų biuras

Sprendimas studijuoti Investicijų ir draudimo studijų programoje buvo gana spontaniškas, tačiau pateisinęs lūkesčius. Nežinojau ko tikėtis iš unikalios studijų programos, bet ilgainiui supratau programos teikiamą naudą. Įgijau naudingų žinių ne tik draudimo, bet ir investicijų srityje. Dėstyti dalykai suteikė teorinių žinių, kurias galėjau realiai pritaikyti praktikoje. Tuo įsitikinau III-jame kurse įsidarbinęs LR transporto priemonių draudikų biure, kuriame sėkmingai atlikau ir baigiamąją profesinės veiklos praktiką. Papildoma praktika Ekonomikos fakultete įkurtoje verslo praktinio mokymo firmoje „VIKO DRAUDA“ suteikė galimybę išmokti dirbti draudimo taikomosiomis programomis, realiai naudojamomis Lietuvos draudimo bendrovėse, o tai yra reikšmingas pranašumas konkurencingoje darbo rinkoje.

Verta paminėti dėstytojų ir kitų fakulteto darbuotojų geranorišką pagalbą ir skatinimą dalyvauti tarptautinėje mainų programoje. Studijų metu buvau išvykęs studijuoti į užsienį pagal Erasmus+ mainų programą. Susipažinau su kitos šalies akademine sistema, įgijau naudingų praktinių žinių apie kitos valstybės draudimo rinką.

Jeigu esate pakankamai žingeidūs ir motyvuoti, studijos Investicijų ir draudimo studijų programoje suteiks teorinių žinių ir praktinių įgūdžių ne tik ateities karjerai, bet ir asmeniniam tobulėjimui.