Inga Strolytė – Oganesian

2012022210Esu baigusi Vilniaus Naujamiesčio vidurinę mokyklą su pagyrimu. Mokykloje „draugavau“ su skaičiais, todėl labai apsidžiaugiau, kai 2001 m. įstojau į Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakultetą, finansų studijų programą. 2004 metais sėkmingai su pagyrimu baigiau studijas ir įgijau finansininko kvalifikaciją.
Kolegijoje įgijau žinių, būtinų ne tik finansininkės ar buhalterės darbui, bet ir reikalingų kasdieniame gyvenime. Aplinkiniai kartais stebėdavosi, iš kur aš turiu tiek daug žinių ir įvairių kompetencijų.
Baigusi kolegiją pradėjau dirbti UAB „VP MARKET“, asistente. Turimų žinių ir asmeninių savybių dėka tapau komercijos vadybininke, atsakinga už prekių tiekimą į parduotuves tiek iš vietinių, tiek iš užsienio tiekėjų, prekių išdėstymą.
Šiuo metu esu UAB „Tinkasas“ prekybos ir marketingo vadovė. Mano vadovaujamas skyrius yra atsakingas už prekių tiekimą į prekybos taškus, optimalaus prekių likučio palaikymą, antkainio ir apyvartos kontrolę bei rinkodaros biudžetų sudarymą ir vykdymą.
Studijos Vilniaus kolegijoje – tai pirmasis žingsnis į savarankišką gyvenimą, galimybė įgyti įvairių žinių ir gebėti taikyti jas praktikoje. Įgytos žinios man praverčia kasdieniniame darbe. Todėl savo aplinkos žmonėms rekomenduoju rinktis studijas Vilniau kolegijos Ekonomikos fakultete.