Ieva Butkevičienė

2013092403Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakultete Draudimo vadybos studijas baigiau 2011 m. Studijuodama antrame kurse praktiką atlikti pasirinkau Compensa Life Vienna Insurance Group SE Lietuvos filialo draudimo bendrovėje, kurioje dirbu iki šiol. Pradėjau nuo pačių paprasčiausių praktikantės darbų ir jau trečiame kurse dirbau pilną darbo dieną kaip Gyvybės draudimo Žalų administravimo specialistė. Paskaitas suderinti su darbu niekada nebuvo problema.
Vilniaus kolegiją pasirinkau neatsitiktinai. Tik čia skiriamas didelis dėmesys praktikai ir ruošiami tikri specialistai, kurie paklausūs darbo rinkoje. Čia sudaromos visos sąlygos gauti maksimalų teorinių žinių ir praktinių įgūdžių kiekį, nes dėsto kompetentingi ir labai reiklūs dėstytojai. Iškart po Kolegijos įstojau į Vilniaus universitetą ir po dviejų metų studijų, galiu drąsiai teigti, kad labiau vertinu ir praktikoje naudoju Vilniaus kolegijoje įgytas žinias.
Galbūt vis dar populiaru pirmiausia stoti į universitetą, tačiau, mano nuomone, jei norite būti gerais darbuotojais ir įsitvirtinti darbo rinkoje – Vilniaus kolegija Jums tikrai padės to pasiekti. Svarbiausia norėti, stengtis ir niekada nebijoti išmėginti siunčiamų galimybių.