Gvidas Gedvilas

2012022207Esu 2007 metų finansų studijų programos absolventas, verslumo konkurso PROFAS nugalėtojas.
Su Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakultetu man asocijuojasi vieni gražiausių bei prasmingiausių gyvenimo metų. Būtent čia aš atradau savo gyvenimo kelią. Profesionalių dėstytojų dėka ne tik įgijau teorinių ir praktinių žinių, bet ir subrendau kaip asmenybė. Visą laiką jutau dėstytojų palaikymą bei pasitikėjimą, sulaukdavau visapusės pagalbos. Šilti bei draugiški santykių dėka buvo sukurtos idealios sąlygos mokymuisi.
Su didžiule pagarba prisimenu dėstytojus, gebančius perteikti savo patirtį ir žinias studentams. Treji studijų metai prabėgo labai greitai, tačiau jų metu įgijau didžiulį žinių bei praktikos bagažą, kuris šiandien sėkmingai praverčia dirbant UAB „Nordea Finance Lithuania“.
Jau penkeri metai kaip dirbu didžiausioje finansinių paslaugų grupėje Šiaurės ir Baltijos šalyse – UAB „Nordea Finance Lithuania“, teikiančioje finansinės bei veiklos nuomos paslaugas pramonės, žemės ūkio technikos ir transporto priemonių finansavimui, taip pat faktoringo paslaugą. Taip pat esu profesionalus krepšinio teisėjas.
Dažnai prisimenu studijų metus ir su nostalgija žvelgiu į Kolegijos pastatą, o pravėrus šios aukštosios mokyklos duris užplūsta šilti ir malonūs prisiminimai. Daug laiko praleista Kolegijoje – tai metas, kuris turėjo didelės įtakos mano gyvenime!