Artur Oganesian

2012022209Dar besimokydamas Vilniaus Užupio gimnazijoje išsiskyriau savarankiškumu ir pomėgiu vadovauti. Baigęs gimnaziją įstojau į Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakultetą mokytis finansų, o 2005 m. studijas sėkmingai baigiau.
Baigęs kolegiją pradėjau mąstyti apie savo verslo kūrimą. Nuo paauglystės domėjausi statybomis, todėl verslo idėjų toli ieškoti nereikėjo. Kadangi išmaniau buhalterinę apskaitą, mokesčių sistemą, teisę ir vadybą, o taip pat turėjau statybininko įgūdžių, galėjau pritaikyti savo žinias darbe. Vadovauti įmonei – labai atsakingas darbas. Būdamas vadovas atsakau už tvarkingą apskaitą, darbų saugą, rūpinuosi darbuotojų gerove. Neretai tenka susidurti su problemomis, tačiau Kolegijoje įgytos žinios ir įgūdžiai padeda surasti teisingą sprendimą.
UAB „Tinkasas“ vadovauju jau 6 metus. Šiuo metu įmonė dirba ne tik statybų srityje, bet ir vysto prekybinę veiklą (esame kosmetikos prekinių ženklų atstovai). Įmonėje dirba per 40 darbuotojų.
Vilniaus kolegija – aukštoji mokykla, kurią labai vertinu, nes čia prasidėjo mano savarankiško gyvenimo pradžia ir buvo gauta daug naudingų žinių.