Kolegijos sporto rinktinėms įsimintina diena

2017-11-09

Lapkričio 8-ją vyko net šešerios varžybos, kuriose sėkmingai pasirodė mūsų kolegijos komandos. Sveikatos priežiūros fakulteto sporto salėje vyko Lietuvos kolegijų studentų XVIII-jų Žaidynių merginų ir vaikinų stalo teniso finalinės varžybos. Abi kolegijos stalo teniso komandos, tęsdamos ilgametes tradicijas, tapo Lietuvos kolegijų studentų XVIII-jų Žaidynių nugalėtojomis. Merginų komandos garbę gynė Guoda Petkevičiūtė (EIF), Akvilė Platochinaitė (ATF) ir Jolanta Gotovska (SPF). Vaikinų komanda: Gediminas Mickus (VVF), Romualdas Franckaitis (EKF) ir Daimonas Ušackas (VVF).  Asmeninėse kovose keturis apdovanojimus pelnė mūsų kolegijos sportininkai. Tai Guoda Petkevičiūtė (I v.), Akvilė Platochinaitė (III v.), Gediminas Mickus (II v.) ir Daimonas Ušackas (III v.).

Šią dieną, Nacionalinėje studentų tinklinio lygoje, sėkmingai debiutavo kolegijos vaikinų komanda. Išvykoje rezultatu 3:1 įveikė Vilniaus Gedimino technikos universiteto tinklininkus.

Kolegijos krepšininkai Lietuvos studentų krepšinio lygos II gr. rungtynėse 84:80 įveikė Lietuvos edukologijos universiteto komandą.

Vilniaus regiono futbolo sąjungos Select Futsal taurės varžybų sezono pirmasis susitikimas Kaišiadoryse tarp vietos „Baltų“ ir Vilniaus kolegijos komandų baigėsi taikiai 3:3.

Varžybų maratono diena baigėsi Vilniaus miesto moterų tinklinio čempionato rungtynėmis. Kolegijos merginų tinklinio komanda, 0:3 (22:25, 23:25, 23:25) pralaimėjo daugkartinėms miesto čempionėms ir prizininkėms  – „Laimos“ tinklininkėms.