Kolegijos futbolininkams – auksas!

2018-12-07

Š. m. gruodžio 4 d. keturios stipriausios Lietuvos Kolegijų salės futbolo komandos susirinko Vilniuje į Lietuvos kolegijų studentų XIX-jų žaidynių finalines varžybas išsiaiškinti, kuri iš jų verta čempionės vardo ir didžiosios taurės.

Sužaidus dvejas pusfinalio rungtynes paaiškėjo, kad dėl trečios vietos kausis Vilniaus technologijų ir dizaino bei Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos futbolininkai. Nugalėjo vilniečiai, tad jiems ir atiteko bronzos medaliai.

Finalinėse rungtynėse dėl pirmos vietos mūsų kolegijos studentai susitiko su Kauno kolegijos futbolininkais. Pirmosiomis rungtynių minutėmis iniciatyva priklausė svečiams ir neatsitiktinai įpusėjus pirmajam kėliniui pelnė įvartį. Po „šalto dušo“ rungtynių vadžias perėmė mūsų futbolininkai ir po kėlinio švieslentėje degė skaičiai 3:1. Antrame kėlinyje kolegijos futbolininkai tiesiog mėgavosi futbolo žaidimu ir nugalėjo įtikinamu rezultatu 9:4.

Per visas rungtynes puikiai vartus gynė Karolis Čirba (EKF), puolime priešininkų gynybą ardė rezultatyviausias turnyro žaidėjas Dalius Keršis (EKF).

Varžybų uždarymo ceremonijos metu komandų žaidėjai apdovanoti aukso medaliais bei nugalėtojų taure.

Dėkojame visiems komandos žaidėjams už puikų žaidimą!