Ignas Ramonas

Renginių organizatorius, Compensa Life Vienna Insurance Group SE Lietuvos filialo finansų konsultantas

Esu 2016 metų Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto Verslo ekonomikos studijų programos absolventas. Studijų metais aktyviai dalyvavau fakulteto studentų atstovybės veikloje bei įvairiuose tarptautiniuose projektuose, du metus buvau studentų mokslinės draugijos pirmininku.

Pasirinkęs studijuoti Verslo organizavimo dalyką imitacinėje bendrovėje „VIKO Drauda“ 2015 m., dalyvaudamas Tarptautinėje imitacinių bendrovių mugėje, buvau pripažintas geriausiu tarptautinės mugės vadybininku. Dar studijuodamas įsidarbinau finansų konsultavimo įmonėje, o būdamas fakulteto studentų atstovybės nariu pradėjau organizuoti įvairius renginius. Projektų valdymo žinios, įgytos Ekonomikos fakultete, padeda ne tik organizuojant, bet ir administruojant bei įgyvendinant renginių projektus.

Labai džiaugiuosi, kad turėjau galimybę po studijų išvykti į absolventų praktiką pagal Erasmus+ programą. Praktikos metu Salonikų mieste (Graikija) labai smagu buvo susipažinti su šalies kultūra, žmonėmis, pažinti ir įvertinti bendravimo bei darbo ypatumus. Atlikdamas praktiką nevyriausybinėje organizacijoje „United Societies of Balkans“ ne tik įgavau vertingos darbinės patirties, bet ir keliavau po šalį, išbandžiau ir modelio karjerą. Esu įsitikinęs, kad Ekonomikos fakultete įgytos praktinės žinios ir patirtis sėkmingai pritaikomos profesiniame ir kasdieniniame gyvenime, todėl abiturientams rekomenduoju rinktis studijas šiame fakultete, kuriame galima puikiai suderinti studijas ir paties atrastas labai įdomias popaskaitines veiklas.