Tikriausiai visiems vaiksytėje teko girdėti pasakų apie velnią, laumes, ar blogąsias raganas, kurios virdamos savo magiškus antpilus stengiasi pakenkti žmonėms ar gyvuliams. Ryškūs šių personažų paveikslai giliai įtrigę kiekvieno iš mūsų atmintyje. Tačiau ar galėtumėte įsivaizduoti, kaip atrodo šių tradicinių lietuvių liaudies mitologijos būtybių kasdieninis gyvenimas?

Šių metų sausio 21 dieną, Vilniaus Kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Muzikinio teatro studijų programos studentai kviečia visus meno mylėtojus į orginalų ir drąsų miuziklą „Kerai“, kuriame bus galima pamatyti visai kitokią lietuvių mitoligjos pusę, nei mes esame įpratę.

Viliaus Malinausko režisuojamame miuzikle „Kerai“ (pagal muzikinę pop misteriją „Čerai“) kiekvienas žiūrovas dalyvaus nesibaigiančioje puotoje, kurioje netrūks dviprasmiškų jausmų, aistrų bei intrigų. Šis miuziklas nepaliks abejingų dėl modernaus judesio, autentiškos muzikinės pop misterijos „Čerai“ muzikos, bei ekstravagantiško personažų įvaizdžio. „Kerai“ – tai miuziklas apie  mums pažystamų personažų nežinomą gyvenimą, kurio vinigiai gali būti artimi kiekvienam iš mūsų.

Miuziklo pristatytmas vyks M. K. Čiurlionio menų mokyklos šokio teatre (T. Kosciuškos g. 11), sausio 21 dieną 19 valandą.

Maloniai kviečiame sudalyvauti mistiškoje ir nesibaigiančioje puotoje!

Daugiau informacijos – https://www.facebook.com/miuziklasKerai/