Trumpai apie renginį Gerbiami pedagogai,

2015 m. Gruodžio 22 d. 11.45 – 12.45 kviečiame į leidyklos „Šviesa“ sukurtą priešmokyklinio ugdymo priemonės „OPA PA!“ pristatymą.

Renginys vyks Vilniaus kolegijos Pedagogikos fakultete 448 auditorijoje, Palydovo 29, Vilnius.

Seminaro kalba: lietuvių.

Renginys nemokamas.

Dalyvių registracija čia.

Seminaro dalyviams bus išduota pažyma (sąrašo tipo).

Anotacija
Leidykla „Šviesa“ pristato naujieną priešmokyklinio ugdymo grupes lankantiems vaikams – integruotą mokymosi priemonių komplektą, parengtą pagal naują Priešmokyklinio ugdymo programą – OPA PA!

OPA PA! komplektą spėjo įvertinti ne tik daugelis Lietuvos pedagogų, tėvų ir mokinių, bet ir Europos mokomosios literatūros leidėjų grupė (EEPG) – OPA PA! apdovanotas sidabru Europos mokomosios literatūros leidėjų grupės (EEPG) apdovanojimuose BELMA 2015!

Grupės plakatai – spalvota tam tikros savaitės temos iliustracija. Savaitė pradedama bendru plakato aptarimu. Rekomenduojama kiekvieną dieną rėmeliais išskirti vis kitą plakato dalį (potemį). Matydami įrėmintą plakato dalį, vaikai labiau susikaups, sutelks dėmesį į konkretų vaizdą. Ji pateikiama priešmokyklinuko knygos atlankos kairėje. Vaikai pratinami savarankiškai dirbti su knyga: žiūrėdami į rėmeliais pažymėtą plakato dalį ir ją lygindami su konkrečiu puslapiu savo knygose, jie ieškos panašumų ir skirtumų, juos ir nurodys. Beveik visų atlankų kairėje galima rasti 1–5 skirtumus. Tačiau yra keletas atvejų, kai vaiko knygoje pateikiama tiksli plakato dalies kopija.

Originalų kūrinį kūrė integruoto ugdymo ekspertės, žinomos mokomųjų priemonių autorės Jolanta Skridulienė ir Vilija Vyšniauskienė. Komplekto medžiaga buvo išbandyta praktiškai, patobulinta ir tik tada išleista!

Daugiau apie tai – filmuke https://www.youtube.com/watch?v=_dmNn3wQkhQ

Susiję puslapiai:
http://www.ikimokyklinis.lt/index.php/straipsniai/specialistams/priesmokyklinio-ugdymo-priemoniu-komplekto-opa-pa-derme-su-naujaja-priesmokyklinio-ugdymo-bendraja-programa/20547

https://www.facebook.com/groups/1456450241328318/?fref=ts

Laikas 2015 m. Gruodžio 22 d. Pradžia 11.45 val.
Vieta Vilniaus kolegijos Pedagogikos fakultetas. Palydovo 29, Vilnius
Programa Programą rasite čia.
Organizatorius Vilniaus kolegijos Pedagogikos fakultetas
Kontaktai Kontaktinis asmuo: Renata Kondratavičienė, Vilniaus kolegijos Pedagogikos fakulteto Informacinių technologijų dėstytoja, projekto „ICT Ways for Science Classrooms“ vadovė.

o   El. paštas: r.kondrataviciene@pdf.viko.lt

o   Telefonas.: +37060450290

o   Skype: antra-nata-re
Interneto svetainė: http://renata.kondrataviciene.lt

o   Facebook paskyra: https://www.facebook.com/renata.kondrataviciene