Renginio vieta: Vilniaus Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčia, Savičiaus g. 13

Data: 2020-09-25

Laikas: 18:00-19:30 val.

Okupacijos metais brutaliai daržovių sandėliu paversta Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčia prieš dvejus metus buvo atverta visuomenei ir šiandien tapo ne tik kultūrinio dialogo, bet ir socialinių inovacijų širdimi Vilniuje.
Kultūros naktims ši vieta atsiveria kaip GLOBOJANTI RAMINTOJA – priimanti iššūkius ir kartu su kultūros, meno, atsakingo verslo žmonėmis, Vidaus reikalų ministerijos bendruomene bei Katalikų Bažnyčia kviečianti ieškoti tvarių ir prasmingų socialinių sprendimų.
Ramintojos pastate veiks įvairių žanrų parodos, instaliacijos, koncertai, spektakliai, inovatyvūs ir netikėti socialiniai projektai, įkvepiantys mus pažvelgti į pasaulį iš kito, kitokio žmogaus išgyvenimų perspektyvos, leidžiančios naujai apmąstyti savo kasdienybę, atviros, saugios ir bendryste rišamos visuomenės galimybę.

Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto studentai pademonstruos muzikos ir šokio performansą „Pasaulio spalvos: Lietuva – Islandija“, kuriame žiūrovas turės galimybę susipažinti su Lietuvos ir Islandijos kultūromis, jas palyginti, atrasti jų skirtumus ir panašumus, skambės džiazo ir populiariosios muzikos baladės.

Būtina registracija į renginius: ČIA

Plačiau apie renginio programą: ČIA