Spalvomis, kvapais, skoniais ir įspūdžiais į Vilniaus senamiestį rugsėjo 17-19 dienomis sugrįžta TAUTŲ MUGĖ! Gedimino prospekte šurmuliuos skirtingų tautų amatų, tradicijų, kulinarinių gėrybių, dainų ir šokių virtuozai.

Čia rugsėjo 17 d. 17.30 val. nuskambės ir Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto programa ,,AŠ IR TU ESAME VILNIUS IV”.  Programoje išvysite:

– Populiariosios muzikos studijų programos studentų Augustės Raguotytės ir Adomo Silevičiaus pasirodymą.

– Įvaizdžio dizaino studijų programos studenčių sukurtą kolekciją ,,Epochų žaidimai”, kuri suvienija dabarties ir praeities laikmečius.

– Muzikinio teatro studijų programos studentų pasirodymą ,,Paskutinė hipnozė“. Pasirodymo metu skambės muzikiniai kūriniai, kurie privers kiekvieną praeivį sustoti, o sustojus susimąstyti… Muzika, kuri  užburs kiekvieną, suteikdama ilgesio ir džiaugsmo pojūtį, paleisdama skrydžiui mūsų kūrybinę dvasią bei galimybę  išlaisvinti sielą,  pajausti gėrio, ir  saldaus meilės laisvės jausmą.

Koncertinę programą ves Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Kultūrinės veiklos vadybos studijų programos absolventas Deividas Dubinovas.

 

Kviečiame dalyvauti!

Daugiau informacijos apie renginį