Trumpai apie renginį 2014 m. spalio 22 d. Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakultete vyks tradicinis renginys „Karjeros diena-muge`2014“.Renginio tikslas – plėtoti darbdavių ir fakulteto studentų bei dėstytojų bendradarbiavimą praktinio mokymo, konsultavimo, specialistų poreikio tyrimų ir absolventų įdarbinimo srityse.

Renginio metu verslininkas Romualdas Mačiulis skaitys pranešimą „7 mitai apie sėkminga karjerą“. Kaip pradėti savo karjerą ir „prasimušti“ Lietuvoje pradedant nuo nulio? Ar įmanoma tai padaryti be kyšių ir užnugario? Ką daryti, kai kamuoja baimės ir nežinai, ko imtis? Verslininkas ir investuotojas Romualdas Mačiulis išsklaidys 7 sėkmingos karjeros mitus ir pateiks realų aktyvių veiksmų planą, kuris padės:

  1. išsiskirti darbo rinkoje,
  2. turėti pranašumą versle,
  3. pasiekti geresnių rezultatų greičiau už kitus.

Bus skaitomi ir kiti pranešimai karjeros planavimo klausimais, studentai susipažins su darbdavių reikalavimais jaunam specialistui.

Karjeros mugė – puiki galimybė:

studentams – susipažinti su Lietuvos įmonėmis, darbo rinka, užmegzti ryšius su potencialiais darbdaviais, rasti praktikos vietą, darbą;

įmonėms – betarpiškai pabendrauti su studentais ir ieškoti potencialių darbuotojų ar praktikantų, susipažinti su patikusių kandidatų gyvenimo aprašymais, rasti jaunų, energingų, iniciatyvių, perspektyvių darbuotojų, išplėsti kontaktus bei pristatyti savo įmonę.

Laikas 2014 m. spalio 22 d.Pradžia 11.30 val. (svečių registracija nuo 11.00 val.)
Vieta Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto 40 auditorijaNaugarduko g. 5, Vilnius
Kontaktai Nijolė Kašėtienė, prodekane@ekf.viko.lttel. 8 5 219 1679

Žana Prokopovičienė, z.prokopoviciene@ekf.viko.lt

Renginio draugai 2014101501