Trumpai apie renginį Ekonomikos fakultete vyks renginys „Finansininko diena“, skirtas Finansų studijų programos populiarinimui.

Finansų katedra ir Finansininkų klubas visus kviečia į paskaitą „Pelningumas – iliuzijos ir realybė. Time-driven ABC (activity based costing) principai“. Įmonės dažnai save apgaudinėja, nežinodamos kaip paskirstyti kaštus ir taip klaidingai koncentruojasi į nepelningas rinkas, produktus ir klientus.

Verslininkas ir finansų planavimo konsultantas Romualdas Mačiulis pateiks Time-Driven ABC teorijos pagrindus ir būdus, kuriuos jaunas finansininkas gali pritaikyti, suteikdamas daugiau naudos savo įmonei (ir aišku pats tapdamas patrauklesnis darbo rinkoje).

Laikas 2014 m. spalio 8 d.

Pradžia 11.00 val.

Vieta Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakultetas, 40 auditorija

Naugarduko g. 5, Vilnius

Kontaktai Olga Buckiūnienė, o.buckiuniene@ekf.viko.lt

tel. (8~5) 219 1676

Žana Prokopovičienė, z.prokopoviciene@ekf.viko.lt

Renginio draugai R. Mačiulis – žinomas Lietuvos verslininkas, investuotojas, pranešėjas finansų, IT ir elektroninio verslo konferencijose; vadovauja IT ir Finansų įmonių holdingui „63 Group“. Turi sukaupęs tarptautinę verslo patirtį Vakarų Europoje ir Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Jo klientai bankai, draudimo bendrovės ir pasaulinės oro linijų bendrovės (daugiau informacijos rasite www.maciulis.com; www.63group.com).