Ekonomikos fakulteto studentai – sportinių varžybų nugalėtojai

2015-05-20

Vilniaus kolegijoje 2015 m. gegužės mėn. vyko ir prieš kelias dienas baigėsi tarpfakultetinės futbolo, tinklinio ir stalo teniso varžybos. Ekonomikos fakulteto sportininkai puikiai pasirodė visose varžybose, kadangi daug laiko skyrė treniruotėms.

Ekonomikos fakulteto futbolininkai įtikinamai nugalėjo Verslo vadybos ir Sveikatos priežiūros fakultetų komandas. Finalinėje kovoje mūsų futbolininkai susitiko su stipria Elektronikos ir informatikos fakulteto komanda. Priešininkai patikimai gynėsi ir didžiąją rungtynių dalį pirmavo, tačiau geresnis mūsų futbolininkų komandos pasiruošimas padėjo rezultatą sulyginti, o rungtynių pabaigoje išplėšti pergalę. Rezultatu 9:7 čempionų vardas atiteko Ekonomikos fakulteto futbolo komandai.

Ekonomikos fakulteto stalo teniso komandos žaidėjai užtikrintai nugalėjo visus priešininkus ir iškovojo pirmąsias vietas. Tomas Lebed (VE14A gr.) tapo kolegijos stalo teniso individualių vaikinų varžybų čempionu.

Jau kelerius metus populiariausia sporto šaka Ekonomikos fakultete – tinklinis. Tarpfakultetinėse varžybose fakulteto studentai nestokojo meistriškumo ir pelnė apdovanojimus, vaikinai iškovojo sidabro medalius, o merginos, jau ne pirmi metai, apdovanotos aukso medaliais.

Dėkojame visiems varžybose dalyvavusiems studentams, linkime pergalių ne tik sportinėje, bet ir akademinėje veikloje.