Vilniaus kolegijos salės futbolininkai Lietuvoje stipriausi

2014-12-09

Lapkričio 20 d. Vilniuje ir Klaipėdoje prasidėjo Lietuvos kolegijų studentų salės futbolo varžybos. Po atkrintamųjų varžybų paaiškėjo keturios stipriausios Lietuvos studentų salės futbolo komandos: Aukštoji Klaipėdos Jūreivystės mokykla, Klaipėdos Valstybinė kolegija, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija ir Vilniaus kolegija. Gruodžio 4 d. Vilniuje jos susirinko į finalines varžybas išsiaiškinti kuri iš jų šiais metais verta čempiono vardo ir didžiosios taurės. Pirmoje dvikovoje susitiko Vilniaus dizaino ir Klaipėdos Jūreivystės mokykla, po įtemptos kovos 9:7 laimėjo Vilniečiai. Po to Vilniaus kolegijos futbolininkai neturėjo daug vargo su Klaipėdos Valstybinės kolegijos futbolininkais ir juos įveikė 13:4. Sužaidus šias rungtynes paaiškėjo kad dėl trečios vietos susitinka abi uostamiesčio komandos. Rungtynių pradžioje geriau sekėsi jūreiviams, kurie po pirmo kėlinio pirmavo 4:3, bet antrame kėlinyje dominavo Klaipėdos valstybinės kolegijos studentai, kurie rungtynes laimėjo 13:5 ir buvo apdovanoti taure bei bronzos medaliais. Lemiamose rungtynėse dėl pirmos vietos susitiko Vilniaus kolegijos ir Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos futbolininkai. Puikiai rungtynes pradėję mūsų futbolininkai įsiveržė į priekį jau trečiąją žaidimo minutę. Įvarčio įkvėpti ir azarto pagauti šeimininkai trumpos atkarpos metu dar kelis sykius pavojingai atakavo. Mantas Makutunovičius (EKF) baudos aikštelėje suklaidino du priešininkų žaidėjus ir atliko puikų smūgį į tolimąjį vartų kampą. Svečiai savo ruoštu taip pat turėjo svarių argumentų, suklydus mūsų komandos vartininkui, svečių komandos puolėjas sušvelnino rezultatą iki 2:1. Komandoms išėjus poilsio švieslentėje degė skaičiai 6:5 Vilniaus kolegijos naudai. Salės šeimininkai savo darbą pratęsė ir po pertraukos taikliais Tomo Misiūno (VVF), Dariuš Šablinskij (EKF), bei Karolio Strolio (EKF) galingais smūgiais „nokautavo“ priešininkų komandą. Antrajame kėlinyje fiziškai ir techniškai stipresni mūsų futbolininkai tiesiog „nušlavė“ dizainerius ir laimėjo rungtynes įtikinamu rezultatu 18:8. Finalinėse varžybose puikiai rungtyniavo visi komandos žaidėjai. Apdovanojimo ceremonijos metu žaidėjai, bei treneris apdovanoti aukso medaliais ir didžiąja taure. Linkime kolegijos futbolininkams sėkmės ateinančiose varžybose.