Vilniaus kolegijos Pedagogikos fakultetas prisijungė prie akcijos „Lietuvai ir man“,  kurią inicijavo kartu su nepriklausoma Lietuva augusi karta – moksleiviai ir studentai – norėdami suburti jaunimą bei Lietuvos visuomenę, kad kartu nuotaikingai paminėtume 25-ąjį dabartinės mūsų valstybės gimtadienį.

Nuo vasario 16 d. iki kovo 11 d. visi mūsų šalies piliečiai Lietuvoje bei užsienyje kviečiami pinti trispalves – geltonos, žalios ir raudonos spalvos – draugystės apyrankes, simbolizuojančias tautos vienybę, išsakyti savo linkėjimus Lietuvai. Šios apyrankės – tai ne tik fantazijos ir kūrybiškumo kupinas užsiėmimas, bet ir draugystės ženklas, dovana artimiausiems draugams.

Fakulteto studentai nupynė daugiau nei 1000 apyrankių. Lietuvai skirtas apyrankes studentai užrišo Nacionalinėje dailės galerijoje ant specialiai šiai akcijai sukurtos Gediminaičių stulpų konstrukcijos. Fakulteto sveikinimas šaliai paskelbtas iniciatyvos „Lietuvai ir man“ puslapyje.

http://www.lietuvaiirman.lt/vilniaus-kolegija-pedagogikos-fakultetas-2/

Akcijos rengėjai LR Švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos moksleivių sąjunga, Lietuvos jaunimo organizacijų taryba, Lietuvos studentų sąjunga, Lietuvos mokinių parlamentas

Akcijos globėja Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė