Balandžio 23-26 dienomis, minint Pasaulinės intelektinės nuosavybės dieną jau antrus metus Lietuvoje organizuojamas jaunųjų kūrėjų kultūros maratonas, kuriame dalyvauja įvairių sričių kūrėjai.

Balandžio 23 dieną startavusioje „PIN dienoje“, Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto studentai ir dėstytojai pristatė savo kūrybinius darbus.

Pirmoji mūsų kolegiją atstovavo eksperimentinė kolekcija „Taškas ir linija“, kurios autorė – Aprangos dizaino studijų programos studentė Goda Stoškutė. Kolekcijos rūbus demonstravo Šokio pedagogikos trečiakursiai, o muzikinį foną sukūrė grupė „TribalVibe“.

Linijų ir taškų žaismą pakeitė kolekcija „Karas ir taika” – tai Šukuosenų dizaino studijų programos diplomančių Lauros Sabulienės ir Godos Mineikytės baigiamieji darbai, apjungti bendroje kolekcijoje.

Galiausiai vakaro programos dalyviams buvo suteikta proga pažvelgti į save iš šalies – žiūrovų veidrodžiu tapo režisierių Dovilės Lisauskienės, Jūratės Sodytės – Bradauskienės ir Vilniaus kolegijos Muzikinio teatro studijų programos komandos muzikinis spektaklis „Publikai“.

Į namus visus „Kablio“ svečius išlydėjo jauna, po Vilniaus kolegijos stogu susikūrusi studentų grupė „TribalVibe“.

Antrąją maratono dieną, balandžio 24 d., Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakultetą atstovavo būsimieji šokio mokytojai – Eglė Kačauskaitė, Karolina Auglytė ir Paulius Leita su šokių grupe „We are one“.

11111