Lapkričio 16 d. Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) sporto ir sveikatos fakultete (SSF) vyko Lietuvos Olimpinės akademijos (LOA) organizuota sesija „Olimpinis švietimas, kaip priemonė jaunimo vertybių tvarumui“, kurioje dalyvavo Vilniaus kolegijos KKSC trenerė Vilija Gerasimovičienė. Sveikinimo žodžius tarė LOA prezidentas doc. dr. Artūras Poviliūnas ir LEU SSF dekanas prof. habil. dr. Audronius Vilkas. Sesijos metu buvo nagrinėjama olimpinio švietimo įtaka jaunimo vertybių tvarumui, sutelkiant dėmesį į pagrindinį olimpinio švietimo tikslą – savęs tobulinimą per žinias, šiuolaikinio olimpinio švietimo įvairovę ir įvairias asmeninės raiškos formas.

Sesijoje pristatyti pranešimai apie sporto kultūros ir vertybių ugdymą per olimpinį švietimą (pranešėja LEU SSF Sveikatos ir fizinio ugdymo katedros asistentė Ramūnė Motiejūnaitė), olimpinių vertybių aktualumą šiandien (pranešėjas Šiaulių universiteto Edukologijos fakulteto Kūno kultūros ir sporto edukologijos dėstytojas dr. Andrius Norkus).

Geraja darbo patirtimi „Studentai ir savanorystė – galimybės, vertė, problemos“ dalinosi Vilniaus universiteto sveikatos ir sporto centro direktorė doc. dr. Ramunė Žilinskienė ir Iveta Kaškevičiūtė, 56-osios tarptautinės olimpinės akademijos sesijos Graikijoje, Olimpijoje dalyvė (pranešimo tema: „TOA sesija – žvilgsnis į olimpines vertybes“).

Po pranešimų surengtos diskusijos darbo grupėse. KKSC trenerė V. Gerasimovičienė dalyvavo darbo grupės diskusijoje „SPORTO NAUDA IR OLIMPINIŲ VERTYBIŲ SVARBA JAUNIMUI“, apibendrino grupės medžiagą  ir pristatė savo profesines įžvalgas sesijos dalyviams.

KKSC trenerė Vilija Gerasimovičienė