VVF bendruomenė Vilniaus kolegijos fakultetus kviečia prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Ištiesk draugui leteną“, vyksiančios š. m. gruodžio 15 – 17 dienomis Verslo vadybos fakultete.

Akcijos iniciatoriai, įstaigų administravimo specialybės VA13A studentai, šia gerumo akcija siekia paremti VšĮ ,,SOS gyvūnai‘‘ prieglaudoje laikomus gyvūnėlius ir pagerinti jų gyvenimo sąlygas. Norite prisidėti ir Jūs? Turite namuose seną pledą ar senų rankšluosčių, laikraščių? O gal turite augintinį ir esate sukaupę šuns priežiūrai reikalingų priemonių?

Net jei ir neturite reikiamų daiktų – ne bėda. Gruodžio 17 d. nuo 9 iki 15 val. Verslo vadybos fakultete vyksiančioje labdaros mugėje galėsite nupirkti daiktų beglobiams gyvūnams. Prie akcijos galite prisidėti prekiaudami savo rankdarbiais ar įsigydami mugėje parduodamų suvenyrų, paaukoję pinigų VšĮ „SOS gyvūnai“ prieglaudai.

Paramai skirtus daiktus atvežkite į Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakultetą ir palikite 1-ojo aukšto fojė esančiame narve.

Gerumas nepavaldus laikui, tad gerus darbus kviečiame daryti visus metus. Labai padėtumėte ir pervesdami pinigų į VšĮ ,,SOS gyvūnai‘‘ interneto svetainėje nurodytą sąskaitą.

Dėl prekybos mugėje ar paramos susisiekite su akcijos koordinatore – VVF įstaigų administravimo VA13A studente Justina Vasiljevaite tel. +3706 96 40782.

 

Reklamos ir komunikacijos katedros lektorė

Birutė Norvaišienė

SKRAJUTĖ