Puikūs Ekonomikos fakulteto studentų pasiekimai rudens lengvosios atletikos sporto šventėje

2014-10-02

Gražią, saulėtą rugsėjo 25 dienos popietę Vilniaus kolegijos studentai rinkosi į Baltupių progimnazijos stadioną išsiaiškinti, kas yra greičiausias, stipriausias ir šokliausias lengvaatletis. Tradiciškai Ekonomikos fakulteto sportininkų būrys buvo gausiausias.
Varžybose puikiai rungtyniavo fakulteto merginų komanda – visose rungtyse iškovojo pirmąsias vietas, o šuolio į tolį ir rutulio stūmimo rungtyse laimėtos visos prizinės vietos.

Merginų komandos rezultatai:

Vaikinų tarpe šauniai pasirodė Darius Kibildis (BN13A gr.), kuris 100 metrų ir 1000 metrų bėgime, bei šuolio į tolį rungtyse iškovojo II-ąsias vietas. Deividas Gaidys (BN13A gr.) 1000 metrų bėgime finišavo trečias.
Visi nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti medaliais. Dėkojame šios rudeniškos sporto šventės dalyviams bei organizatoriams bei linkime didžiulės sėkmės naujuose startuose.