Puikiu pasirodymu Vilniaus kolegijos lengvaatlečiai pradėjo XV-as Lietuvos kolegijų studentų sporto Žaidynes

2014-10-09

Saulėtą ir gražią spalio 1 dieną Lietuvos kolegijų studentai suvažiavo į Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegiją. Čia, lengvosios atletikos estafetinio bėgimo varžybomis prasidėjo XV-os Lietuvos kolegijų studentų sporto Žaidynės. Į startą stojo 7 merginų ir 8 vaikinų komandos.
Šiose varžybose puikiai rungtyniavo mūsų kolegijos merginų ir vaikinų komandos. Vaikinų komanda tik 0.7 sek. pralaimėjo Klaipėdos valstybinės kolegijos bėgikams ir iškovojo antrąją vietą. Merginų komanda buvo nepralenkiama ir laimėjo pirmąją vietą.