Nors gegužės 20 diena buvo apniukusi ir lietinga, Menų ir kūrybinių technologijų fakultete tvyrojo tikras pavasaris. Minint  51 – ąjį  Tarptautinį poezijos festivalį „Poezijos Pavasaris“  organizuotas renginys, kuriame fakulteto studentai ne tik skaitė garsių Lietuvos poetų eiles, bet ir pristatė savo kūrybą. Pasirodymus stebėjo, o vėliau savo eiles pristatė Lietuvos poetas, literatūros kritikas Gintautas Bleizgys. Renginį užbaigė antrasis Poezijos pavasario svečias Giedrius Arbačiauskas, kuris publikai ne tik skaitė žinomų autorių eiles, bet atliko ir keletą dainuojamosios poezijos kūrinių. Žiūrovai liko taip sužavėti, kad plojimais atlikėjo „nepaleido“ tol, kol neišgirdo dar keletos G. Arbačiausko atliekamų dainų.

Šis, Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakultete organizuotas renginys, yra sudėtinė, Lietuvos Rašytojų Sąjungos organizuojamo Poezijos festivalio, vykstančio gegužės 17 – 31 dienomis, dalis.

Daugiau apie festivalį – http://www.rasytojai.lt/lt/naujienos/81-naujienos/poezijos-pavasaris/798-tarptautinis-poezijos-festivalis-poezijos-pavasaris-2015

poezija