Rugsėjo 19 – 21 dienomis Kraštotvarkos katedros dėstytojai ir studentai dalyvavo respublikinėje mugėje – parodoje „Lietuvos žiedai 2014”

Tai tradicinis, pavasarį ir rudenį vykstantis renginys, kurį organizuoja VU Botanikos sodas kartu su Lietuvos gėlininkų sąjunga.

Mugės – parodos metu buvo reklamuojama Želdynai ir jų dizainas studijų programa. Stendui apipavidalinti buvo naudojami dekoratyviniai augalai iš kolekcinio augyno, kuriuos daugino ir augino studentai. Stendas sulaukė didelio lankytojų dėmesio – studijų programa domėjosi seimo narys Algis Strelčiūnas, Žemės ūkio viceministrė Leokadija Počikovska ir kiti Žemės ūkio ministerijos atstovai. Mūsų ekspoziciją įvertino ir kolegijos direktorius dr. Gintautas Bražiūnas su žmona bei fakulteto prodekanė Nemira Dirmontaitė.

Mugėje dalyvavo virš 100 gėlių, vaismedžių, sumedėjusių augalų augintojų bei ūkininkų, atvykusių iš įvairių Lietuvos vietų. Parodoje – mugėje „Lietuvos Žiedai“ lankytojai galėjo įsigyti sodinukų, susipažinti su naujienomis, gauti gėlininkų patarimų bei individualių konsultacijų.

Kraštotvarkos katedros
Vedėja dr. Rimantė Kondratienė

 

paroda_muge_201409_1 paroda_muge_201409_2